Přípravné kurzy

Individuální i skupinové přípravné kurzy na střední a vysoké herecké školy.

K čemu je přípravný kurz dobrý?

Přípravný kurz NAPLNO je tu pro každého, kdo se chystá na přijímací řízení na střední nebo vysoké herecké školy (obory činoherní i alternativní herectví, režie) a nechce jen sedět doma a čekat, že to nějak dopadne.

Jak přípravný kurz probíhá?

Kurz probíhá formou individuálních setkání, při kterých vám přiblížíme průběh talentových přijímacích zkoušek. Seznámíme vás se základními přijímačkovými disciplínami, jako je například monolog, zpěv, etuda s předmětem, nonverbální etuda, poezie, skupinové improvizace a pohybová část. Ukážeme vám i, jak si co možná nejlépe vybrat vhodné monology, poezii, písně, a následně, jak s takovým monologem pracovat a jak ho interpretovat.

Kolik nás tam bude?

Optimální velikost pracovní skupiny jsou maximálně 3 studenti. Malá a omezená kapacita kurzu umožní pracovat s každým účastníkem individuálně, ale i skupinově. Zájemci tak dostanou možnost srovnání i s ostatními účastníky, kteří mají podobný cíl.

Jak často probíhá a co když zrovna nebudu moci přijít?

Počet setkání záleží na časových možnostech všech přihlášených. Termíny jednotlivých setkání jsou domlouvána individuálně i s ohledem na jiné pracovní či školní povinnosti všech zúčastněných. Můžete se zúčastnit všech předem domluvených termínů, které budou na sebe lehce tematicky navazovat, tak i pouze nějakých. Vždy záleží na potřebě zájemce a vzájemné domluvy s lektorem. Volba je čistě na vás.

Co když se už na přijímací zkoušky chystám sám a chci jen konzultaci?

Ano, i to je možné. Pokud se již na přijímačky chystáte a rádi byste jen zkonzultovali svou přípravu, nebojte se nás kontaktovat. Můžeme se domluvit i na jednom individuálním několikahodinovém setkání.

Sice vám takový kurz nezajistí úspěšné přijímačky, ale je dobré být o krok napřed.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek